Sustainable simplicity~

Kargo ve İade

KARGO

Siparişiniz normal şartlarda 1-5 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya teslim edilir. Gönderiniz gerçekleştiğinde kargo takip bilgilerini içeren bir e-posta tarafınıza gönderilecektir. Yurtiçi Kargo websitesi üzerinden (https://www.yurticikargo.com) takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

DEĞİŞİM & İADE POLİTİKASI

Satın almış olduğunuz ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde değiştirebilir/iade edebilirsiniz. Değişim ve iade talepleriniz için ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde bizimle info@assezistanbul.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra Değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünleri faturası ile beraber orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış, yıkanmamış ve kullanılmamış olarak 7 gün içerisinde ileteceğimiz kodu kullanarak Yurtiçi Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlerin koşullara uygun olmaması durumunda sizinle iletişime geçilir ve talebiniz doğrultusunda adresinize karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir.

İade sürecinde kaybolan ya da zarar gören kargolar için sorumluluk kabul edilmemektedir.

İade/Değişim Adresi: Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:79 Workinton Maçka Beşiktaş/İstanbul